گاوصندوق درب خزانه چيست و چه كاربرد هايي دارد؟

متن کامل
كاربرد اين درب گاوصندوق بيشتر برای خزانه های طلا، معادن، انبار اسلحه و مهمات مي باشد. لازم به ذكر است كه قبل از نصب درب خزانه، اطاقي كه بدان خزانه اطلاق مي شود بايد كاملا آماده شود تا چهارچوب گاوصندوق در آن توسط شبكه ای آرماتور بندی شده فيكس شود. روی اين محصول هم ميتوان رمز ديجيتال و هم رمز مكانيک سوار كرد.
 استفاده از رمزهای ديجيتال كره ای موجود در بازار از اين جهت كه استفاده از آن برای كاربر راحت بوده و دارای سيستم تغيير رمز ساده ايست  توصيه مي شود. همچنين ميتوان از سيستم هوشيار نيزبرای افزايش ايمني اين گاو صندوق بهره جست.
مي توان درب خزانه را به درب ايمني خزانه نيز مجهز نمود.درب ايمني خزانه، دربي مشبك با قفلي محكم و چند زبانه ايست كه در هنگام باز بودن درب خزانه برای استفاده از محتويات داخل خزانه ميتوان آن را فعال نمود تا در همين حين كه درب گاو صندوق باز است از دستبرد سارقين جلوگيری شود.
 گاهي نيازاست كه خزانه را به درب فرار نيز مجهز نمود درب فرار مانند درب خزانه يك درب گاو صندوق است اما با ابعاد خيلي كوچكتر تا زماني كه استفاده و باز كردن درب اصلي مقدور نيست بتوان از درب فرار به داخل خزانه دسترسي پيدا كرد. 
تعداد بازدید: 408

نظرات

ارائه کنندگان
آخرین اخبارآرشیو اخبار...
گاوصندوق پنهان از دید 30 آذر 1397 247

گاوصندوق ها امروزه از دست دزدان در امان نیستند و باید حتی گاوصندوق را هم از دید بقیه پنهان کرد...

 

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×