سطح بندی امنیت گاوصندوق ها

متن کامل

یک سوال رایج که اکثرا افرادی که به دنبال خرید گاوصندوق هستند از خودشان می پرسند که درجه بندی امنیت گاوصندوق ها به چه صورت استبه طور کلی دو انتخاب وجود دارد ارزانتر و با درجه امنیت پایین تر و گران تر و با درجه امنیت بالاتر

برچسب UL RSC تأیید می کند که یک گاوصندوق حداقل 5 دقیقه توسط یک قفل شکن باتجربه UL با استفاده از ابزار دستی مشترک در برابر ورود اجباری از درب مقاومت کرده است. گواهینامه UL RSC نام بسیار گسترده ای است ، به این معنی که گاوصندوق های بسیار عالی و بسیار امن RSC و گاوصندوق های متوسط ​​RSC وجود دارد ، اما گاوصندوق های بد و نامناسب RSC وجود ندارد. برچسب RSC معمولاً در محصولات معمولی تر که برای مصارف مسکونی یا منازل در نظر گرفته شده اند ، یافت می شود.

اگرچه آزمایش RSC فقط پنج دقیقه طول می کشد ، این زمان فقط شامل "ابزارهای امن" است. هنگامی که تکنسین UL به هر دلیلی حمله خود را متوقف کرد ، بلافاصله ساعت تست متوقف می شود. قفل شکن که این آزمایش را انجام می دهد می تواند آزادانه با همکاران بسیار باتجربه UL خود در مورد بهترین راه حمله به گاوصندوق مشورت کند. علاوه بر این ، سازنده گاوصندوق باید قبل از انجام آزمایش ، نقشه های دقیق طراحی گاوصندوق را ارائه دهد ، بنابراین هرگونه نقص در طراحی به راحتی قابل مشاهده و بهره برداری است. تعداد بسیار کمی از طراحی های ایمن شرکت ها از اولین آزمایش UL RSC طاقت فرسا عبور می کنند.

در مقابل ، امتیاز Underwriter Laboratories TL-15 نشان می دهد که یک گاوصندوق حداقل 15 دقیقه توسط تیمی متشکل از دو کارمند بسیار آموزش دیده UL با استفاده از ابزار دستی و قدرت کاملاً کارآمد در برابر درب مقاومت کرده است. همانطور که روش آزمایش UL RSC طلبکار است ، آزمایش TL-15 بسیار مجازات کننده تر است. اگرچه گاوصندوق های TL-15 در درجه اول برای کاربردهای تجاری در نظر گرفته شده اند ، اما اغلب توسط افرادی که به دنبال بالاترین امنیت ممکن هستند خریداری می شوند. گاوصندوق های دارای درجه بالاتر TL نیز در دسترس هستند ، از جمله TL-30 ، TL-15x6 و TL-30x6.

معضل ما در اینجا است. آیا منطقی است که به گاوصندوق سرقت با کیفیت بالا RSC بچسبید ، یا باید کیف پول خود را باز کنید و پول بیشتری را صرف یک گاوصندوق سرقت TL-15 با امنیت بالاتر کنید؟ برای پاسخ صحیح به این س firstال ، ابتدا باید روش های مختلف ترک ایمن ابزار دستی را که مجرمان معمولاً برای ورود به گاوصندوق های سرقت استفاده می کنند ، بررسی کنیم.

اولین استراتژی شکستن ایمن ابزار دستی که یک سارق معمولاً از آن استفاده می کند ، تلاش برای حذف کل گاوصندوق سالم از محل سکونت است. سپس او می تواند وقت خود را باز کند و آن را دوباره در لانه خود باز کند. با کمال تعجب ، وزن مانع قابل توجهی در این کار نیست. به این ترتیب حتی گاوصندوق های با امنیت بالا و بیش از 1000 پوند نیز به سرقت رفته اند. سارقان هیچ گونه عملیاتی در مورد آسیب رساندن یا تخریب خانه شما ندارند و معروف است که گاوصندوق ها را از پله ها پایین می اندازند یا آنها را از پنجره ها به بیرون پرت می کنند.

تنها راه جلوگیری از حمل سارق در گاوصندوق شما اطمینان از نصب صحیح آن است. این بدان معنی است که واحد باید به کف بتونی جامد یا به تیرچه های کف در زیر کف فرش یا چوب سخت پیچ شود. چیز کمتری قرار دادن اشیا valu با ارزش شما در یک جعبه فلزی به اندازه مناسب برای مجرمان است.

اگر یک سارق نتواند یک گاوصندوق را که به درستی محافظت شده حذف کند ، حمله وحشتناک ناخوشایند معمولاً بعدی در لیست ترک خوردگی ایمن ابزار دستی است. این شامل زیر فشار قرار دادن پیچ گوشتی ، مروارید ، گوه یا میله ناخن بین درب و قاب گاوصندوق و سپس استفاده از اهرم فشار برای باز کردن درب است. حملات Pry زمانی موفقیت آمیز است که قاب و در به اندازه کافی خم شوند تا پیچ های قفل آزاد شوند. متناوباً ، یک حمله مزاحم همچنین می تواند تکیه گاه پیچ و مهره را در درب گاوصندوق فرو ریزد و باعث باز شدن آن شود.

برخی از تولیدکنندگان ایمن ، به ویژه سازندگان ایمن اسلحه ، با افزودن پیچ و مهره فعال 3 طرفه یا حتی 4 طرفه سعی می کنند در برابر حملات ناخوشایند مقابله کنند. این بدان معناست که پیچ و مهره ها از هر طرف درب امن امتداد می یابند تا قاب را درگیر کنند و فضولی را از نظر تئوری دشوارتر کنند. با این وجود تعداد زیاد پیچ ​​و مهره فقط راهی برای جبران یک طراحی ایمن ضعیف است. یک گاوصندوق کاملاً مهندسی شده به بیش از 2 تا 5 پیچ و مهره برای مقاومت در برابر موفقیت آمیزترین حملات ناخوشایند نیاز ندارد.

پتک ها معمولاً همراه با گوه یا میلگرد برای موثرتر کردن حملات ناخوشایند استفاده می شوند. همچنین غیر معمول نیست که سارقین دارای پتک به راحتی می توانند گاو صندوق را بزنند و امیدوارند که خراب شود. اگرچه به نظر می رسد این روش بسیار خام برای گشودن گاوصندوق باشد ، اما به خصوص در گاوصندوق های ارزان قیمت و سطح پایین ، می تواند به طرز شگفت انگیزی م effectiveثر باشد . گاوصندوق های با کیفیت پایین اغلب به جای جوش های مداوم گران تر و ایمن تر ، دارای جوش نقطه ای هستند. در نتیجه ، یک گاوصندوق ارزان قیمت می تواند به معنای واقعی کلمه در هنگام حمله پتک از بین برود.

یکی دیگر از روش های دستی برای شکستن ایمن ابزار دستی که جای تأمل دارد ، حمله پوست است. این را می توان در ترکیب با ابزار دستی یا ابزارهای برقی استفاده کرد. در هر دو مورد ، از یک ابزار اولیه برای شکستن درز جوش یا برش شکاف کنار گاوصندوق استفاده می شود. سپس فولاد ، اگر به اندازه کافی نازک باشد ، "پوست کنده" می شود و فضای داخلی گاوصندوق را نشان می دهد.

حملات لایه برداری می تواند در برابر گاوصندوق های ارزان قیمت با استفاده از فولاد نازک بسیار مثر باشد ، اما درصورتی که گاوصندوق دارای دیواره های فولادی ضخامت حدود 1/8 "(ضخامت 11) یا ضخیم تر باشد ، بسیار کمتر کارآمد خواهد شد. حملات ، در حالی که گاوصندوق های کامپوزیت با امنیت بالا به طور کلی از این نوع حمله مصون هستند.

یک دلیل شایع حملات چاله و پتک این است که این ابزارها چند وظیفه ای هستند. یک سارق می تواند به راحتی از آنها برای ورود غیرقانونی از در و پنجره های قفل شده استفاده کند یا حتی از آنها به عنوان سلاح علیه سگ خشمگین یا صاحب خانه در یک فشار استفاده کند. بنابراین وقتی سرقت بالاخره یک سارق در داخل یک اقامتگاه است و یک گاوصندوق سرقت آبدار پیدا می کند ، اینها ابزاری است که در کنار خود دارد. حتی اگر یک سارق شک کند که می تواند گاوصندقی را که پیدا کرده باز کند ، اکثر افراد در بسیاری از موارد مجبور به امتحان آن می شوند.

ترک خوردگی ایمن ابزار دستی می تواند در برابر گاوصندوق های ارزان قیمت م shock ثر باشد . گاوصندوق اسلحه 500 دلاری که در راهروهای فروشگاه های بزرگ جعبه در سراسر کشور یافت می شود ، به ویژه آسیب پذیر است. برای تأمین امتیازات قیمت پایین ، این گاوصندوق ها تقریباً همه از چین وارد می شوند. اغلب همین کارخانه های چینی گاوصندوق های تقریباً یکسانی را خنثی می کنند و به سادگی آرم های شرکت های مختلف را برای اهداف صادراتی به آنها می زند. علاوه بر این ، این گاوصندوق های ارزان قیمت از محافظت محافظت می کنند ، و اغلب فقط دارای پوسته ای از فولاد 12 سنج (ضخامت 0.1046 اینچ) یا ضخیم تر هستند. مراقب خریدار باشید - این گاوصندوق های ارزان قیمت اغلب به راحتی توسط سارقین به خطر می افتند.

22 آذر 1399
تعداد بازدید: 3472

نظرات

ارائه کنندگان
آخرین اخبارآرشیو اخبار...
سطح بندی امنیت گاوصندوق ها 22 آذر 1399 3472

یک سوال رایج که اکثرا افرادی که به دنبال خرید گاوصندوق هستند از خودشان می پرسند که درجه بندی امنیت گاوصندوق ها به چه صورت استبه طور کلی دو انتخاب وجود دارد ارزانتر و با درجه امنیت پایین تر و گران تر و با درجه امنیت بالاتر

 

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×